Villanyszerelő/Erősáramú berendezés szerelő - IPV VP

Feladataid, ha minket választasz:

  • A fogyasztók biztonságos és folyamatos energiaellátásának biztosítása.
  • A telephelyi energiaellátó hálózatok és berendezések kezelése, ellenőrzése és karbantartása.
  • Mérőórák leolvasása, dokumentálása.
  • Mérési, felügyeleti rendszerek figyelemmel kísérése.
  • Az ellenőrzések során észlelt, illetve a fogyasztói hibabejelentésekből vagy egyéb módon tudomására jutott rendellenességek megszüntetése.

Munkaidő: H-P  két műszakos munkarendben.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Villamos alállomás kezelő / villamosmű-kezelő / villamos hálózat kezelő végzettség

Amit kínálunk

  • Alállomás üzemeltetői továbbképzési lehetőség elektrikus munkakör betöltéséhez
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
Pozíció
Helyszín
Veszprém
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Fizikai