PLC programozó - AS

Feladataid, ha minket választasz:

  • Egyedi célú berendezések, robotcellák és gyártóeszközök tervezése és programozása
  • Gépek/berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában való aktív részvétel
  • PLC programok fejlesztése és karbantartása
  • Műszaki dokumentációk kezelése és aktualizálása

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus/egyéb releváns végzettség)
  • Hasonló területen szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat (!)
  • Omron, Beckhoff, Mitsubishi vagy Siemens PLC-ben való jártasság
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Proaktivitás és csapatszellem

Előnyt jelent

  • Valamely ipari robot programozási ismerete
  • Kamera-programozási ismeretek
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kreativitást igénylő, változatos munka
  • Magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Sportolási és üdülési lehetőség
  • Térítésmentes egészségügyi szűrések
Vállalat
VT ASYST Kft.
Munkakör jellege
Szellemi

Letöltöm PDF-ben

PLC programozó
0.40 MB
Letöltés