Gyártástámogató mérnök - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  •         Folyamatos üzemi támogatás nyújtása
  •         A hegesztőüzem mérnöki támogatása, gyártás során felmerülő eltérések kezelése
  •         Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatos áramlást elősegítő módszerek bevezetése
  •         Dokumentációk készítése, karbantartása
  •         Új termékek esetén gyárthatósági felülvizsgálat elvégzése, folyamatok kidolgozása
  •         Új technológiák, beruházások felmérése, döntés-előkészítése
  •         Új projekt gyártásának beindítása, műszaki dokumentáció előkészítése, megvalósíthatóság vizsgálata, műszaki egyeztetés a vevővel
  •         Layout felülvizsgálat, új munkaállomások elrendezésének meghatározása
  •         Gyártási veszteségek feltárása, javító intézkedések meghatározása, bevezetése
  •         Termelékenységet javító projektek kezdeményezése, megvalósítása (beleértve Jigek tervezése, bevezetése)
  •         Termelésben dolgozók oktatásainak megszervezése és megtartása, betanításokban való aktív részvétel
  •         Árajánlatok alapjául szolgáló műszaki kalkulációk készítése

  •         Gépészmérnök végzettség (Hegesztőmérnöki végzettség (IWE/EWE))
  •         Gyártási területen, ezen belül hegesztésben szerzett tapasztalat
  •         Megoldás-orientált, kreatív gondolkodás
  •         Önálló, talpraesett, rugalmas személyiség
  •         Legalább 3 év lemezmegmunkálás, hegesztés területén szerzett tapasztalat
  •         Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  •         Sokrétű, kihívásokkal teli érdekes munkakör
  •         Szakmai fejlődési lehetőség
  •         Jó munkahelyi légkör
  •         Több részből álló juttatási csomag
  •         Határozatlan idejű munkaszerződés
  •         Bejárás támogatása
  •         Stabil céges háttér
  •         Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  •         Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.