Elektromos szerelő - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Kapcsolási rajz szerint kapcsolószekrények bekötése
  • Bekötött kapcsolószekrény kimérése, tesztelése
  • Összetett elektromos szerelések
  • Munkautasítások követése
  • Számítógépes rendszerben történő lejelentés

  • Szakirányú villamos végzettség (villanyszerelő, vagy elektronikai technikus)
  • Villamos bekötésekben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat
  • Elektronikai szerelésben szerzett tapasztalat
  • Kapcsolási rajz ismeret
  • Jó kézügyesség
  • Magas fokú figyelem és koncentráció
  • Állandó 1 műszak vállalása (délelőtt 6-14 óráig)

Előnyt jelent:

  • E-plan rajz ismerete
  • Kapcsolószekrény gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend 6 – 14 óráig
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú megélhetési lehetőség
  • Családias légkör
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.
Munkakör jellege
Fizikai