Ügyfélkapcsolati menedzser - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • Üzleti marketinggel, üzletnyeréssel és futó együttműködések menedzselésével kapcsolatos tevékenységek
  • Üzleti lehetőségek keresése, piacfigyelés, elemzés
  • Ajánlatkérések kezelése, feldolgozása, az árképzésben való részvétel elemző, javaslattevő jelleggel
  • Komplex projektekben való részvétel
  • Tárgyalásokon való részvétel, vevőkommunikáció
  • Beszámolók, összefoglalók és helyzetértékelések készítése

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség multikulturális környezetben is
  • Analitikus gondolkodás
  • Igény az önálló helytállásra, döntés-előkészítésre és döntésre

Előnyt jelent

  • Üzletfejlesztési ill. B2B területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Miért válassz minket?

A munka miatt:

  • Itt megmutathatod tudásod, kreativitásod, mi szabad kezet adunk
  • Döntéseiddel jelentős változásokat hozhatsz a vállalat életébe, nem csak csavar vagy egy gépezetben
  • Több fiatal közép- és felsővezetőnk indította ebben a munkakörben a karrierjét
  • Közvetlenül a Videoton vezetésével dolgozhatsz, teljes rálátást nyerhetsz a cégcsoport folyamataira
  • Egy hazai cégnél dolgozhatsz, mégis a globális piacon végzed a munkádat, széles spektrumban ismerheted meg a világgazdaság működését
  • Új kapcsolatokat építhetsz ki változatos multinacionális projektek mentén
  • Rendszeresen utazhatsz külföldi parterekhez, tagvállalatokhoz

A környezet miatt:

  • Kislétszámú irodák, emberi dimenziók
  • Inspiratív, fiatalos, összetartó csapat
  • Saját konditerem és egészségcentrum, rekreációs lehetőségek díjmentesen illetve kedvezménnyel
  • Személyre szabott lakhatási támogatások, a vállalat által biztosított ingatlanban
  • Stabil munkahelyet kínálunk a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál egy jó közösség tagjaként
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.