Szerelő/ műszerész - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Borítékoló készülékek részegységeinek összeszerelése:
    • Hosszú szerelési idejű, finommechanikai/mechanikai, sokműveletes, összetett szerelés, mely nagyfokú pontosságot, precizitást és komplex szerelésben szerzett tapasztalatot igényel
  • Munkautasítások követése
  • Számítógépes rendszerben történő lejelentés

  • Külföldi (Holland) több hetes betanulási folyamat vállalása
  • Általános iskolai végzettség esetén: legalább 3-5 év összetett, komplex szerelésben, szerzett tapasztalat
  • vagy középfokú műszaki végzettség: pl. Finommechanikai-, mechanikai műszerész vagy műszaki technikus végzettség, összetett, komplex szerelésben, szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Erős műszaki érdeklődés
  • Magas fokú figyelem és koncentráció
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Precizitás
  • Szabálykövetés
  • Pontos, minőségi munkavégzés
  • 1 műszak vállalása (délelőtt)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú megélhetési lehetőség
  • Családias légkör
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.
Munkakör jellege
Fizikai