Projektmenedzser - H

A VIDEOTON Holding ZRt. a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport. Fő tevékenységében, a szerződéses gyártásban már évek óta Európa vezető cégei közé tartozik és világviszonylatban is a legnagyobbak között tartják számon. Főbb tevékenységi közé az autóipari elektronikai vezérlések összeszerelése is tartozik. Termelésének és technológiájának további bővítéséhez keres munkatársakat.

Feladataid, ha minket választasz:

  • A kijelölt vevői portfolió átfogó támogatása gazda szemlélettel
  • Egy vagy néhány üzleti / vevőkapcsolat sikerességének (eredményesség és növekedés) követése és alakítása, a cég funkcionális területeivel való együttműködésben
  • Vevőkkel történő megbeszélésre/egyeztetésre való felkészülés és lebonyolítás
  • Havi és negyedéves üzleti jelentések előkészítése és vezetése
  • Adatgyűjtésen és elemzésen alapuló fejlesztési javaslatok előkészítése a rövid-, közép-, és hosszútávú gazdaságossági szempontok alapján
  • Eszkalációs folyamatok vezetése, problémák feltárása és szisztematikus megoldása, rövid-, és hosszútávú intézkedések kidolgozása
  • Közvetlen együttműködés a felsővezetéssel
  • Riportok és statisztikák készítése a felsővezetés számára

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban
  • Projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Strukturált projekt szemlélet: részletes- és stratégiai szintű átfogó látásmód
  • Kiemelkedő érdekérvényesítési képesség
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és vezetői készségek
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Autóipari ismeretek
  • Elektronikai gyártási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb magyar tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Versenyképes juttatási csomag (szociális juttatások: üdülési lehetőség, nyári táborok dolgozóink gyerekeinek, iskolakezdési támogatás, egészségügyi szűrések, sportolási lehetőség)
  • Fiatalos csapat, szakmai fejlődési lehetőségek
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.