Lean manager - EP

Amit kínálunk

  • fiatalos, lendületes csapat
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • ösztönző bér
  • a jelenlét díjazása
  • kedvezményes étkezés az üzemi konyhán
  • sportolási-, üdülési lehetőségek
  • térítésmentes orvosi ellátás
  • továbbképzési lehetőségek
  • vidékiek számára albérlet
  • hazautazás támogatása

Nálunk ezek lesznek a feladataid

  • Elemzed a termelési automata adatokat és kijelölöd a  lehetséges célterületeket
  • Irányítod a Kaizen eseményeket
  • Részt veszel a termelési folyamatok digitális integrációjában (digitális iker kiépítése)
  • Aktívan együttműködsz az új termékek bevezetésében (NPI)
  • Koordinálod az 5S csapat munkáját és a gyári szintű újítási rendszert
  • Közvetlenül a gyári termelésvezetőnek jelentesz, munkádban folyamatmérnökök és technikusok lesznek a segítségedre
  • Fő célterületeid: hatékonyság, fenntarthatóság, digitális transzformáció vezetése és nyomon követése

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Vannak lean- / folyamat- / ipari mérnöki tapasztalataid
  • Volt már részed digitális termelési rendszerek bevezetésében (Ipar 4.0, Digitális iker)
  • Önálló, precíz vagy a munkában
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod

Jelentkezéskor kérjük a bérigényt megjelölni!

Helyszín
Kaposvár
Vállalat
VIDEOTON Elektro-PLAST Kft.