CAM technológus - MECH

Feladataid, ha minket választasz:

  • Megmunkáló programok Edge-CAM rendszerben való elkészítése CNC 3-5 tengelyes megmunkáló gépekre.
  • Gyártási folyamatok, technológiák meghatározása.
  • Felfogó készülékek, felfogási sorrend meghatározása.
  • Gyártási műveletterv kiadása CAM rendszerből.
  • Szerszámlista kiadása CAM rendszerből.
  • Utókalkuláció elvégzése, programok optimalizálása.
  • Programok, technológiák mentése archiválása.
  • Árajánlatok készítésében való részvétel CAM kalkulációval.
  • Üzemi támogatás a készített programokhoz.

  • Műszaki végzettség (legalább középfokú).
  • CAM programozói tapasztalat min. 2 év.
  • Forgácsolási gyakorlat.
  • CAD ismeret.

Előnyt jelent

  • Angol/német nyelvtudás.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Egyedi gyártási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Családias légkörben, kulturált környezetben történő munkavégzés.
  • Korrekt bérezés.
  • Cafeteria.
  • Folyamatos szakmai kihívások.
  • Fejlődési lehetőség.
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft.