Villamos/mechanikus szerelő - MECH

Feladataid, ha minket választasz:

  • Egyedi gépek, részegységek elektromos/mechanikus/pneumatikus rajzok alapján történő szerelése, kivitelezése.
  • Precíziós kábelszerelések (pontos előírások alapján).
  • Egyéb finommechanikai szerelések.
  • Prototípus gyártásban való részvétel.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú végzettség.
  • Precíz, igényes munkavégzés.
  • Műszaki rajz olvasási készség.
  • Rugalmasság.
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Előnyt jelent

  • Egyedi gyártás területén szerzett tapasztalat.
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (pl. SAP).
  • Kisebb csoportok vezetésében való jártasság.
  • Alapszintű angol és/vagy német nyelvismeret.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Családias légkörben, kulturált környezetben történő, 1 műszakos (6:00-14:00) munkarend.
  • Korrekt bérezés.
  • Cafeteria.
  • Folyamatos szakmai kihívások.
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség.
  • Vevőink külföldi telephelyein történő gyártásban való részvétel lehetősége.
  • Klímatizált, tiszta környezet.
Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft.
Munkakör jellege
Fizikai