Technológus - M

Feladataid, ha minket választasz:

  • Gyártósori gépek, berendezések szerszámozása, beállítása, üzemeltetése
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása, gyártási hibák ellenőrzése és javítása
  • CNC vezérlések kezelése, alap szintű programozása, műszaki rajz olvasása
  • CNC megmunkáló gépek beállítása, felszerszámozása
  • Gyártmányok mérése, ellenőrzése, mérési jegyzőkönyv kitöltése

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
  • Legalább 3 év termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után)
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek
  • Egészségmegőrző programok
  • Vállalati üdülési lehetőség
Vállalat
VT METAL Kft.
Munkakör jellege
Fizikai