Senior Account Manager - H

Feladataid, ha minket választasz:

• Új lehetőségek (piacok, partnerek) keresése, üzletnyerés támogatása
• Stratégiai vevőaccountok, futó együttműködések felügyelete, ártárgyalásokban, eszkalációkban részvétel
• Kereskedelmi, jogi stb. érdekek képviselete
• Komplex projektekben való részvétel
• Beszámolók, összefoglalók és helyzetértékelések készítése

• Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
• Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
• Min. 3 év üzletfejlesztési ill. sales területen szerzett tapasztalat
• Jó kommunikációs készség multikulturális környezetben is
• Analitikus gondolkodás, jó számolási készség
• Igény az önálló helytállásra, döntéstámogatásra, javaslattételre

Előnyt jelent:

• Német és / vagy francia nyelvtudás
• Szerződéses gyártásban szerzett tapasztalat
• B2B marketingben szerzett tapasztalat

Miért válassz minket:

A munka miatt:
• Használd tudásod, kreativitásod, mi szabad kezet adunk
• Befolyásolhatod a döntéshozatalt, nem csak csavar vagy egy gépezetben
• Közvetlenül a Videoton vezetésével dolgozhatsz, teljes rálátást nyerhetsz a cégcsoport folyamataira
• Itthon, hazai cégnél, mégis a globális piacon végezheted a munkádat, széles spektrumban ismerheted meg a világgazdaság működését
• Új kapcsolatokat építhetsz ki változatos multinacionális projektek mentén
• Rendszeresen utazhatsz külföldi parterekhez, tagvállalatokhoz

A környezet miatt:
• Kislétszámú irodák, emberi dimenziók
• Inspiratív, fiatalos közeg
• Saját konditerem és egészségcentrum, rekreációs lehetőségek díjmentesen illetve kedvezménnyel
• Személyre szabott lakhatási támogatások, a vállalat által biztosított ingatlanban
• Stabil munkahelyet kínálunk a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál egy jó közösség tagjaként

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.