Lemunkáló - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Hegesztett alkatrészek lemunkálása, tisztítása
  • Hegesztett és lemunkált alkatrészek ellenőrzése
  • Termelés irányító rendszerben történő jelentési feladatok elvégzése

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Rajzolvasási készség
  • Fémipari területen szerzett lemunkálási tapasztalat
  • 2 műszak vállalása (délelőtt/délután)

Amit kínálunk

    • Elérhető havi jövedelem: bruttó 377.000 Ft*
    • *meghatározott feltételek teljesülése esetén:

    Fix havi bér, teljesítmény mozgóbér, cafeteria,   jelenléti bónusz

    • Bérfejlesztés minden év elején
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Hosszú távú, biztos megélhetési lehetőség
    • Bejárás támogatása
    • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
    • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
    • Családias légkör
Vállalat
VT ES Kft.
Munkakör jellege
Fizikai