Elektromos karbantartó - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • Elektromos javítások, hibaelhárítások elvégzése tesztereken, a biztonságtechnikai előírások figyelembevételéve
  • Teszterek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, karbantartások elvégzése.

  • Középfokú végzettség, alapfokú informatikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség (műszerész, híradásipari végzettség)
  • Méréstechnikai- és vezérléstechnikai ismeretek,
  • PLC ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Minimum kezdő bér bruttó 250.000 Ft
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag, már próba idő alatt is!
  • Műszakpótlék: délután 15%, éjszaka 30%;
  • Havi mozgóbér: az alapbér 10%-a; éves bónusz: 84.000 Ft;
  • Az alapbéren felül havi munkaköri pótlék: 10%-tól 30%-ig;
  • Szociális-kulturális és sport juttatások; iskolakezdési támogatás; stb…
  • Munkatárs ajánlási bónusz: br. 98.000 Ft
  • Ingyenes szerződéses járatok, útiköltség támogatások
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Tiszta, kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet
  • Folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.
Munkakör jellege
Fizikai

Letöltöm PDF-ben

Elektromos karbantartó
0.35 MB
Letöltés