Beszerzési projektmenedzser - H

Feladataid, ha minket választasz:

• A vállalatcsoport beszerzési stratégiájának végrehajtása a hozzárendelt vevők projektjeire
• Részvétel a projekt csapat munkájában, a társosztályok – elsősorban az operatív beszerzés - támogatása
• Az üzletfejlesztéshez kalkulációk készítése, műszaki előkészítése
• Ajánlatkérések
• Piacelemzés, potenciális beszállítók felkutatása
• Beszállítók auditja, beszállítói rizikóelemzés
• Költségbecslések és elemzések készítése
• Ártárgyalás előkészítése, lebonyolítása
• Szerződések előkészítése, szerződéskötés

Felsőfokú végzettség (műszaki, kereskedelmi vagy közgazdasági)
• Gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzési tapasztalat
• MS Office, Outlook felhasználói ismeretek
• ERP rendszerismeret
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Stratégiai szemlélet, analitikus gondolkodás és problémamegoldási képesség
• Költség és eredmény orientáltság
• Kapcsolatteremtő‐ és tárgyalókészség
• Kiváló kommunikációs képesség
• Kiváló érdek érvényesítési képesség

Amit kínálunk

• Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
• Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
• Emberközpontú vállalati kultúra
• Aktív közösségi élet
• Rekreáció és egészségmegőrzés

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.