Beszerzési projektmenedzser - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • A vállalat beszerzési stratégiájának végrehajtása a kezelésed alatt álló vevők projektjeire
  • Részvétel a projekt csapat munkájában, a társosztályok –elsősorban az operatív beszerzés - támogatása
  • Új üzletek megszerzéséhez kalkulációk készítése, műszaki átlátása
  • Szállítói ajánlatkérések kezelése
  • Piacelemzés, (business intelligence), potenciális beszállítók felkutatása
  • Beszállítók értékelése, kockázatelemzés
  • Költségbecslések és elemzések készítése
  • Ártárgyalás előkészítése, lebonyolítása
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötés
  • Kifejezetten elektronikai gyártó cégek tevékenységéhez kötődő beszerzés

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, kereskedelmi vagy közgazdasági)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kapcsolatteremtő‐ és tárgyaló- és érdekérvényesítőképesség
  • Igény az önálló helytállásra, döntés-előkészítésre, és döntésre
  • Jó barátság a számokkal, igény a rendszerszintű rálátásra
  • Üzleti szemlélet, ami a napi életben is megmutatkozik

Előnyt jelent:

  • Gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzési tapasztalat
  • ERP rendszerismeret
  • További idegennyelvismeret

Miért válassz minket?

A munka miatt:

  • Valódi döntéseket hozhatsz, nem csak csavar vagy egy gépezetben
  • Egy hazai cégnél, Magyarországon dolgozhatsz, mégis a globális piacon végzed a munkádat, széles spektrumban ismerheted meg a világgazdaság működését
  • Új kapcsolatokat építhetsz ki a változatos multinacionális-, akár Távol-Keleti projektek mentén
  • Az európai piacon a saját területén az egyik meghatározó szereplő (Videoton) nevében léphetsz fel

A környezet miatt:

  • Kislétszámú irodák, emberi dimenziók
  • Saját konditerem és egészségcentrum, rekreációs lehetőségek díjmentesen illetve kedvezménnyel
  • Személyre szabott lakhatási támogatások, a vállalat által biztosított ingatlanban
  • Stabil munkahelyet kínálunk a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál egy jó közösség tagjaként
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.