Villamosmérnök - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • Automatikus tesztrendszerek, elektronikus részegységek HW/SW fejlesztése funkcionális ellenőrzéséhez.

  • Villamosmérnök diploma, vagy megkezdett tanulmányok
  • Analóg és digitális áramkörök, berendezések tervezése
  • Jártasság méréstechnikában
  • Műszerismeret (spektrum analizátor, oszcilloszkóp stb.)
  • Angol nyelv ismeret
  • MS Office ismeret (MS Outlook, Word, Excel)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás

Előnyt jelent

  • Altium tervezőszoftver ismerete
  • LabVIEW és/vagy egyéb hasonló mérésvezérlő program, valamint Python, C# ismeret előnyt jelent
  • Néhány éves munkatapasztalat hasonló elektronikai területen

Amit kínálunk

• Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
• Versenyképes jövedelem
• Emberközpontú vállalati kultúra
• Aktív közösségi élet
• Rekreáció és egészségmegőrzés

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.