Villamosmérnök - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • A cégcsoport saját beruházásai villamos szakági részének műszaki előkészítése, esetenként tervezése és koordinálása
  • Lehetséges műszaki alternatívák kidolgozása/értékelése, technológiai elektromos számítások, méretezések és tervezések elvégzése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése

  • erősáramú villamosmérnöki, vagy villamos- energetikai szakirányon szerzett diploma
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    (pl. MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • tervezői jogosultság, tapasztalat
  • műszaki ellenőri jogosultság, tapasztalat
  • beruházásokban/kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • terv ellenőrzésben, projektmenedzsmentben való jártasság
  • érvényben lévő villamos szakági szabványok ismerete
  • angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű Autocad tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.