Vámügyintéző - EAS

Feladatok

  • Külkereskedelmi ügyleteknél, megfelelő váminformációk nyújtása
  • Az import és exportáruk vámkezelése.
  • Származási nyilatkozatok kimunkálása, és kiállítása.
  • A vámüggyel kapcsolatos hírek, jogszabály változások, törvénymódosítások figyelemmel kísérése.
  • A vámhatáridős ügyletek felügyelete, ehhez vámkezelési nyilvántartások, kimutatások, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás az ügyletekben résztvevő cégek kapcsolattartóival, szállítmányozókkal, az illetékes vámszervekkel, vagy az államigazgatási szervekkel.
  • Termékdíj bevallással kapcsolatos kötelezettségek, KSH jelentések elkészítése.
  • Vámtevékenységi engedélyek, bankgaranciák lejáratának figyelemmel kísérése, ügyintézése.
  • AEO szerinti megbízhatóság fenntartása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú - vámügyintézői - végzettség
  • Vámügyintézés terén szerzett gyakorlat
  • MS Office ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.