Vagyonhasznosítási munkatárs - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • Telephelyek bérlőivel való kapcsolattartás, bérlői igények kezelése, új bérleti szerződések, módosítások és megszüntetések előkészítése ( jogi segítség biztosított )
  • Üres ingatlanok bérbeadásával, a terület előkészítésének koordinálásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Nyilvántartási, jelentési feladatok ellátása

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban műszaki menedzser)
  • Ha vonz téged, hogy nem részfolyamatokat végzel, hanem saját komplex területért felelsz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny, ha rendelkezel:

  • Legalább egy idegen nyelv ismerettel
  • Min. 3 év szakmai tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Versenyképes jövedelem
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.