Üzemvezető - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • 25-30 fős hegesztő üzem vezetése: CO, AWI hegesztők, lemunkálók, lakatosok
  • Napi gyártási feladatok meghatározása és kiadása
  • Napi gyártási feladatok elvégzéséhez alapanyagok és eszközök biztosítása
  • Feladatok végrehajtásának ellenőrzése minőségi és mennyiségi szempontok alapján
  • Műszakbeosztások készítése heti rendszerességgel
  • Hegesztő szakmunkás tanulók évközi gyakorlatának folyamatos támogatása

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki, fémmegmunkálási területen szerzett tapasztalat
  • Hegesztési ismeretek, tapasztalat
  • Jó műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Microsoft Excel magabiztos használata
  • Proaktív hozzáállás
  • Vezetői, tulajdonosi szemlélet

Előnyt jelent:

  • Gépészmérnök, hegesztőmérnök végzettség
  • Hegesztő végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

    • Több részből álló juttatási csomag:

    fix havi bér, teljesítmény alapú mozgóbér, jelenléti bónusz, cafeteria

    • Jó munkahelyi légkör, stabil céges háttér
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
    • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.