Vevői kapcsolattartó - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Vevői megrendelések kezelése, nyomon követése a megrendeléstől a kiszállításig
  • Napi szintű vevői kapcsolattartás többnyire angol nyelven
  • Fuvarszervezés, szállítmányozás
  • Folyamatos egyeztetés külső partnerekkel illetve társszervezetekkel
  • Területhez kapcsolódó kimutatások, összesítések készítése

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vevőorientált gondolkodásmód
  • Egyéni és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Közgazdász tanulmányok, német vagy más idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Több részből álló juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Stabil céges háttér
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.