Termelés tervező - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Rövid- és középtávú kapacitástervek elkészítése a vevői megrendelések alapján
  • Napi, heti termelési tervek készítése a vevői igények figyelembevételével, kapacitások ellenőrzésével és az erőforrások maximális kihasználtságával
  • Gyártás feladatok nyomon követése, támogatása, eltérés esetén szükséges intézkedések megtétele
  • A tervezéshez kapcsolódó elemzések, jelentések és statisztikák elkészítése és kiértékelése
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal

  • Középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • 1-3 év termelésben és/vagy termelés tervezésben szerzett tapasztalat előny
  • Megbízható MsOffice és különösen Excel felhasználói ismeret
  • kiváló problémamegoldó-, analitikus- és döntéshozói képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, stabil céges háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.