Termékanalizáló/hibakereső mérnök - EAS

Tesztelési és javítási statisztikák alapján, hibakeresés, majd javaslattétel folyamat javító intézkedésre és a termékjavítás módszerére.

Feladataid, ha minket választasz:

  • Analizálás, elemzések, kimutatások készítése:
    • olyan kiesett termékek elemzése, amely a műszerész által önállóan nem javítható
    • statisztikák, kimutatások / elemzések készítése / kritikus értékekről eloszlásdiagramok készítése
    • pld. teszterkiesési (ICT,FCT,AOI,SPI, Xray) statisztikák elemzése, hibakódok / gyakoriság
    • pld. kritikus paraméter eloszlása hogyan alakul a mért termékeknél.
  • Az analizálás eredménye alapján hibaok/gyökérok feltárása majd javaslattétel javító/jobbító intézkedésekre:
    • ha további infóra van szükség azok begyűjtése a vevőtől vagy a saját gyártásból.
    • szakmai tanácsadás a műszerészek felé
    • design / folyamat / teszterfejlesztési lehetőségek beazonosítása,
    • javaslattétel vevő design csapata, VEAS gyártástámogatás/minbizt; vevő vagy VEAS tesztmérnökség felé.
  • Intézkedések eredményességének felkövetése, szüksége esetén beavatkozás.

  • Villamosmérnök (vagy jól képzett tapasztalt műszerész középfokú végzettséggel)
  • Mérőműszerek használatának ismerete ( oszcilloszkóp, multiméter, jelgenerátor, …)
  • Előnyt jelent a több éves elektronikai termékek javításában (a digitális és nagyfrekvenciás áramkörök hibakeresésében) szerzett tapasztalat
  • Képes legyen és megértse a termékműködését, be tudja azonosítani, hogy az adott működési probléma mely alkatrészhez kapcsolódhat.
  • Fontos a kézügyesség, hogy apróbb áramköri módosításokat maga is el tudjon végezni.
  • Angol és vagy német nyelvtudás
  • Excel Word felhasználói ismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.