Termékanalizáló/hibakereső mérnök - EAS

Tesztelési és javítási statisztikák alapján, hibakeresés, majd javaslattétel folyamat javító intézkedésre és a termékjavítás módszerére.

Feladataid, ha minket választasz:

  • Analizálás, elemzések, kimutatások készítése:
    • olyan kiesett termékek elemzése, amely a műszerész által önállóan nem javítható
    • statisztikák, kimutatások / elemzések készítése / kritikus értékekről eloszlásdiagramok készítése
    • pld. teszterkiesési (ICT,FCT,AOI,SPI, Xray) statisztikák elemzése, hibakódok / gyakoriság
    • pld. kritikus paraméter eloszlása hogyan alakul a mért termékeknél.
  • Az analizálás eredménye alapján hibaok/gyökérok feltárása majd javaslattétel javító/jobbító intézkedésekre:
    • ha további infóra van szükség azok begyűjtése a vevőtől vagy a saját gyártásból.
    • szakmai tanácsadás a műszerészek felé
    • design / folyamat / teszterfejlesztési lehetőségek beazonosítása,
    • javaslattétel vevő design csapata, VEAS gyártástámogatás/minbizt; vevő vagy VEAS tesztmérnökség felé.
  • Intézkedések eredményességének felkövetése, szüksége esetén beavatkozás.

  • Villamosmérnök (vagy jól képzett tapasztalt műszerész középfokú végzettséggel)
  • Mérőműszerek használatának ismerete ( oszcilloszkóp, multiméter, jelgenerátor, …)
  • Előnyt jelent a több éves elektronikai termékek javításában (a digitális és nagyfrekvenciás áramkörök hibakeresésében) szerzett tapasztalat
  • Képes legyen és megértse a termékműködését, be tudja azonosítani, hogy az adott működési probléma mely alkatrészhez kapcsolódhat.
  • Fontos a kézügyesség, hogy apróbb áramköri módosításokat maga is el tudjon végezni.
  • Angol és vagy német nyelvtudás
  • Excel Word felhasználói ismeret.

Amit kínálunk

  • ·Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség

    ·Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség

    ·Emberközpontú vállalati kultúra

    ·Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

    ·Premizált dolgozói ötletrendszer

    ·Határozatlan idejű szerződés

    ·Versenyképes fizetés

    ·Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)

Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.