Telephelyi gondnok - IPV

Feladataid, ha minket választasz:

  • A telephelyi gépészeti-, valamint a telephelyi villamos energia szolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása a vállalat munkatársainak szakmai támogatásával.
  • Kapcsolattartás a cég székhelyén lévő szakmai területekkel.
  • Területfenntartási munkák végzése, irányítása.

Munkaidő: H-P egy műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Sárbogárd, Haladás utca 4.

  • Villanyszerelői vagy gépészeti végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú tervezhető munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges üdülés, üdültetés
  • Kedvező juttatási csomag
Helyszín
Sárbogárd
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Fizikai