Telefon-adatátviteli rendszermérnök - IPV

Feladataid, ha minket választasz:

• Megszervezi és elvégzi a távközlési és adatátviteli szolgáltatásokhoz kapcsolódó tevékenységeket.
• Biztosítja a távközlési, adatátviteli rendszerek folyamatos üzemvitelét.
• Fejleszti, telepíti, üzemelteti a hálózati – és rendszer felügyeleti megoldásokat.
• Együttműködik a nyilvános távközlési és postai szolgáltatókkal, üzemviteli- és forgalomszervezési kérdésekben.
• Megtervezi, irányítja, ellenőrzi a távközlési és adatátviteli kivitelezési, karbantartási munkák elvégzését, gondoskodik a terület lehetőségeit meghaladó feladatoknál külső kivitelező kiválasztásáról.
• Gondoskodik a hálózati dokumentációk naprakész vezetéséről.

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat távközlési – adatátviteli területen
• Középfokú, szakmai angol nyelvtudás
• „B” kategóriás járművezetői engedély
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Ügyfélorientált gondolkodás
• Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

• LAN, WAN, IPT technológiák ismerete
• HP és Cisco switch-ek konfigurálásában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• VDSL2 technológia ismerete

Amit kínálunk

• Hosszú távú munkalehetőség
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Előre lépési lehetőség
• Kedvező juttatási csomag
• Jó munkahelyi légkör

Vállalat
Videoton Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Szellemi

Letöltöm PDF-ben

Telefon-adatátviteli rendszermérnök
0.35 MB
Letöltés