Stratégiai beszerző-mechanikus anyagok - H

Feladataid, ha minket választasz:

• Mechanikus anyagok beszerzése (sourcing) a vállalatcsoport beszerzési stratégiájának megfelelően
• Költségek, költségstruktúra elemzések készítése
• Beszerzési stratégia kialakítása és végrehajtása az érintett anyagcsoportra
• Piacelemzés, potenciális beszállítók felkutatása, kiértékelése, szűrése, kiválasztása
• Beszállítók auditja, beszállítói rizikóelemzés
• Ártárgyalások előkészítése és lebonyolítása
• Szerződések előkészítése, szerződéskötés
• Költségcsökkentési lehetőségek folyamatos keresése és végrehajtása
• Beszállítói kapcsolatok menedzselése
• Beszállítók teljesítményének monitorozása
• Konfliktusok kezelése, letárgyalása beszállítókkal

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzési tapasztalat
• MS Office, Outlook felhasználói ismeretek
• ERP rendszerismeret
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Utazásra való hajlandóság
• Stratégiai szemlélet, analitikus gondolkodás és problémamegoldási képesség
• Költség és eredmény orientáltság
• Kapcsolatteremtő‐ és tárgyalókészség
• Kiváló kommunikációs képesség
• Kiváló érdek érvényesítési képesség

Amit kínálunk

• Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
• Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
• Emberközpontú vállalati kultúra
• Aktív közösségi élet
• Rekreáció és egészségmegőrzés

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.
Munkakör jellege
Szellemi

Letöltöm PDF-ben

Stratégiai beszerző-mechanikus anyagok
0.36 MB
Letöltés