Stratégiai beszerző-elektronikai alkatrészek - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • Elektronikai alkatrészek beszerzése (sourcing) a vállalatcsoport beszerzési stratégiájának megfelelően
  • Költségek, költségstruktúra elemzések készítése
  • Beszerzési stratégia kialakítása és végrehajtása az érintett alkatrészcsoportra
  • Piacelemzés, potenciális beszállítók felkutatása, kiértékelése, szűrése, kiválasztása
  • Beszállítók auditja, beszállítói rizikóelemzés
  • Ártárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötés
  • Költségcsökkentési lehetőségek folyamatos keresése és végrehajtása
  • Beszállítói kapcsolatok menedzselése
  • Beszállítók teljesítményének monitorozása
  • Konfliktusok kezelése, letárgyalása beszállítókkal

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, kereskedelmi vagy közgazdasági)
  • Gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzési tapasztalat
  • MS Office, Outlook felhasználói ismeretek
  • ERP rendszerismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet, analitikus gondolkodás és problémamegoldási képesség
  • Költség és eredmény orientáltság
  • Kapcsolatteremtő‐ és tárgyalókészség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló érdek érvényesítési képesség

Amit kínálunk

• Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
• Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
• Emberközpontú vállalati kultúra
• Aktív közösségi élet
• Rekreáció és egészségmegőrzés

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.