SMT/THT Technikus - EAS

Feladatok

  • SMT/THT gyártások vizsgálata, folyamatparaméterek, anyag-és időnormák felmérése
  • folyamatoptimalizálás, szűkkeresztmetszetek meghatározása, javaslattétel ezeknek a megszüntetésére
  • a termék előállítást negatívan befolyásoló tényezők műszakon belüli felismerése, és valós idejű beavatkozás azok megszüntetésére
  • műszaki támogatás az SMT/THT technológiák működtetéséhez
  • SMT/THT folyamatok leírásainak elkészítése és karbantartása
  • hatékonyságnövelés, veszteségek csökkentése

Elvárások

  • legalább középfokú műszaki végzettség (érettségi)
  • több műszakos munkarend vállalása (2 és 3 műszak)
  • felhasználói szintű MS Office tudás
  • rugalmasság, kreatív gondolkodás
  • folyamatközpontú gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés

Előny

  • alap szintű angol nyelvtudás
  • több éves hasonló területen, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT és THT technológiában szerzett tapasztalatok
  • gyártásoptimalizálásban szerezett tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, egészségügyi szűrővizsgálatok, iskolakezdési támogatás stb.)
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.
Munkakör jellege
Fizikai