SMD javító - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • SMD alkatrészek forrasztási  hibáinak  javítása
  • Hő lég pákás javítások elvégzése
  • Mikroszkóp alatti forrasztás
  • Nyomon követő rendszer használata
  • Műszaki dokumentációk ismerete
  • BGA javító állomás használata

  • 8 általános végzettséggel

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú, szakmai végzettség (javítással kapcsolatos)

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör, új és modern gyártócsarnok
  • Versenyképes fizetés, kedvező juttatási csomag, már próbaidő alatt is!
  • Műszakpótlék: délutános 15%, éjszakai 30%; havi mozgóbér: az alapbér 10%-a; éves bónusz: 84.000 Ft; szociális juttatások; ingyenes orvosi szűrővizsgálatok; stb…
  • Ingyenes szerződéses járatok, útiköltség támogatás
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.
Munkakör jellege
Fizikai

Letöltöm PDF-ben

SMD javító
0.35 MB
Letöltés