Projektmenedzser - AE

Feladataid, ha minket választasz:

  • A kijelölt vevői portfolió átfogó támogatása gazda szemlélettel
  • Riportok és statisztikák készítése a felsővezetés számára
  • Adatgyűjtésen és elemzésen alapuló fejlesztési javaslatok előkészítése a rövid-, közép-, és hosszútávú gazdaságossági szempontok alapján
  • Eszkalációs folyamatok vezetése, problémák feltárása és szisztematikus megoldása, rövid-, és hosszútávú intézkedések kidolgozása
  • Munkatársak támogatása, fejlesztése mátrix szervezeten belül
  • Vevői kapcsolattartás, elvárások közvetítése a szervezeten belül

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Precizitás és stratégiai szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és vezetői készségek
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Autóipari ismeretek
  • Elektronikai gyártási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb magyar tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Versenyképes juttatási csomag (szociális juttatások: üdülési lehetőség, nyári táborok dolgozóink gyerekeinek, iskolakezdési támogatás, egészségügyi szűrések, sportolási lehetőség)
  • Fiatalos csapat, szakmai fejlődési lehetőségek
Pozíció
Helyszín
Székesfehérvár
Vállalat
VIDEOTON Autóelektronika Kft.
Munkakör jellege
Szellemi