Project Manager - H

Feladataid, ha minket választasz:

A Videoton bulgáriai vállalataival kapcsolatos feladatok ellátása:
• Bolgár vállalati tevékenység átfogó felügyelete, segítése irányítása
• Vevőkkel való vezetői szintű kapcsolattartás
• üzletfejlesztéssel és futó együttműködések menedzselésével kapcsolatos tevékenységek ellátása
• Üzleti lehetőségek keresése, étékelése , üzletkötés
• Tulajdonosok felé a bogár tevékenység rendszeres vezetői riportálása
• Beszámolók, összefoglalók és helyzetértékelések készítése
• Ajánlatkérések kezelése, feldolgozás menedzselése
• Komplex projektekben való alkotó részvétel

• Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
• Empátia, eltérő kulturális környezetek közötti együttműködési képesség
• 5+ év tapasztalat projektmenedzsmentben, önálló és proaktív feladatvégzés
• Tulajdonosi szemlélet
• Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs készség
• Igény az önálló helytállásra, döntés-előkészítésre, és döntésre
• Rendszeres utazás vállalása (külföldi parterekhez, tagvállalatokhoz)

Előnyt jelent:

• Bolgár, orosz nyelvtudás
• Iparvállalatnál szerzett (közép) vezetői tapasztalat

Miért válassz minket?

A munka miatt:
• Egyedülálló, komplex projektekben való részvétel, a szakma élvonalába tartozó partnerekkel, elismert nemzetközi csapattal
• Valódi döntéseket hozhatsz
• Itt használhatod saját kreativitásod, megvalósíthatod ötleteid
• Egy hazai cégnél, mégis a globális piacon végzed a munkádat, széles spektrumban ismerheted meg a világgazdaság működését
• Új kapcsolatokat építhetsz ki a változatos multinacionális projektek mentén

A környezet miatt:
• Kislétszámú irodák, emberi dimenziók
• Saját konditerem és egészségcentrum, rekreációs lehetőségek díjmentesen illetve kedvezménnyel
• Személyre szabott lakhatási támogatások, a vállalat által biztosított ingatlanban
• Stabil munkahelyet kínálunk a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál egy jó közösség tagjaként

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.