PR és marketing munkatárs- H

Feladataid, ha minket választasz:

  • A vállalatcsoport külső és belső rendezvényeinek szervezése, lebonyolítása, mint például
  • Munkavállalói programok, előadások, sportrendezvények
  • Családi napok
  • Visitor programok, pályaorientációs napok
  • Üzleti rendezvények, delegációk fogadása
  • Sajtótájékoztatók illetve egyéb sajtónyilvános események
  • (Elsősorban) a rendezvényekkel kapcsolatos kommunikációs feladatok ellátása
  • Kreatív anyagok elkészítése
  • Rendezvények népszerűsítése, résztvevők adminisztrálása, kezelése
  • Rendezvényekkel kapcsolatos szerződéskötések menedzselése, kapcsolattartás a beszállítókkal, szolgáltatókkal
  • Rendezvényekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Több projekt egyidejű menedzselésének képessége
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kreativitás
  • 2-3 éves releváns területen szerzett tapasztalat

Nem feltétel, de komoly előnyt jelenthet:

  • Fotózási, videózási ismeretek
  • Photoshop, Adobe Illustrator vagy más grafikai szoftver ismerete
  • Szervezési feladatokhoz releváns kapcsolati háló
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Pozíció
Helyszín
Székesfehérvár
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.
Munkakör jellege
Szellemi