PR és marketing munkatárs- H

Feladataid, ha minket választasz:

  • A vállalatcsoport külső és belső kommunikációjának koordinálása
  • Arculattal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Céges és egyéb rendezvények, valamint delegációk programjának szervezése, azok lebonyolítása
  • PR és marketing anyagok, prezentációk készítése
  • A vállalatcsoport online felületeken való megjelenésének koordinációja
  • Kapcsolattartás a marketing beszállítókkal

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • MS Office magas szintű ismerete; kiemelten PowerPoint
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Photoshop és Adobe Illustrator szoftver ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (további nyelvtudás előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.