PLC programozó - AS

Feladataid, ha minket választasz:

- egyedi célú berendezések, robotcellák és gyártóeszközök tervezése és programozása

- PLC programok fejlesztése

- HMI- és Scada-megjelenítés fejlesztése

- M2M kommunikációval kapcsolatos programfejlesztés

- egyéb automatizálási eszközök programozása (Robot, szervo, kamera stb)

- műszaki terv dokumentációk készítése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

- felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus/ egyéb releváns végzettség)

- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

- Omron, Beckhoff, Mitsubishi vagy Siemens PLC-ben való jártasság

- önálló munkavézgés, kreativitás

- proaktivitás, csapatszellem

Előnyt jelent

- valamely ipari robot programozási ismerete

- kamera-programozási ismeretek

- angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem

- kreativitást igénylő, változatos munka

- magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség

- jó munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés

- kedvezményes üdülési lehetőség

- térítésmentes egészségügyi szűrések

Pozíció
Helyszín
Székesfehérvár
Vállalat
VT ASYST Kft.
Munkakör jellege
Szellemi