Pénzügyi – számviteli ügyintéző - EAS

Feladatok:

·Beérkező szállítói számlák számítógépes nyilvántartásba vétele, ellenőrzése, igazoltatása, fizetési határidő figyelése

·Szállítói számlák könyvelése

·Szállítói folyószámlák, egyenlegközlők egyeztetése

·Vezetőség részére jelentés készítése a szállítói állomány mindenkori állapotáról

·Külső/belső adatszolgáltatások

·Vezetői riportok készítésében részvétel

Elvárások

·Érettségi

·Középfokú közgazdasági végzettség

·MS-Office programok ismerete, kezelése

Amit kínálunk

·Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség

·Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség

·Emberközpontú vállalati kultúra

·Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

·Premizált dolgozói ötletrendszer

·Határozatlan idejű szerződés

·Versenyképes fizetés

·Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)

Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.