Művezető - IPV

A VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat legfőbb célja és feladata: partnerei fejlődéséhez, versenyképességének megőrzéséhez szükséges infrastruktúra szolgáltatások megbízható, költséghatékony és környezetet kímélő biztosítása. Vállalatunk szerteágazó működési területe, tevékenységei, az eltérő szolgáltatási területek sokszínűsége, lehetőséget és teret kínálnak a változatos munkavégzéshez. Társaságunk stabil hátteret, kiszámítható és tervezhető jövőképet kínál minden munkatársának.

Amennyiben szeretnél tagja lenni egy lendületes csapatnak, ahol van lehetőség a folyamatos fejlődésre, új technológiák és eljárások megismerésére, várjuk jelentkezésed!

Feladataid, ha minket választasz:

- A karbantartási feladatokhoz a munkafolyamatok megszervezése, koordinálása

- Árajánlatok, árkalkulációk készítése.

- A fizikai dolgozók szükség szerinti felügyelete és az elvégzett munka minőségének folyamatos helyszíni ellenőrzése.

- A munkafeladatok rögzítése, dokumentálása, a munkafolyamatok nyomon követhetőségének naprakész biztosítása.

- Számlázások előkészítése.

- Végzettségnek megfelelő szakirányú feladatok elvégzése.

- A működtetett gépek, eszközök rendeltetésszerű használatának, valamint a hatósági vizsgálatok meglétének ellenőrzése.

- A balesetmentes, szakszerű munkavégzéshez szükséges mindenkori munkaterületek rendben tartása, munkavédelmi és tűzrendészeti előírások betartása, betartatása.

- Kapcsolattartás, konzultációk a megrendelőkkel.

- Magasépítő technikus végzettség

- Megbízható, precíz munkavégzés

- Problémamegoldó készség

- Jó szervezőkészség

- Önállóság, terhelhetőség

- B kategóriás jogosítvány

- Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

-TERC építőipari költségvetés készítő program ismerete

- 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Kedvező juttatási csomag

- Jó munkahelyi légkör

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Fizikai