Minőségirányítási mérnök - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Minőségirányítási rendszer támogatása, aktív részvétel a működtetésben és fejlesztésben (ISO9001, ISO14001)
  • Szerelési folyamatok felügyelete minőségügyi szempontból (PPAP dokumentáció készítése, hibafeltárás, javaslatok az intézkedésekre, oktatások megtartása)
  • Vevői reklamációk kezelése és a feltárt gyökér okok felhasználásával javító intézkedések megvalósítása, implementálása a folyamatokba (8D készítése)
  • Beérkező alapanyagok ellenőrzésének felügyelete, beszállítói reklamációk összeállítása, kezelése
  • Auditokon való részvétel (vevői, beszállítói, belső)
  • Riportok, elemzések, statisztikák készítése, rendszeres karbantartása
  • Minőségellenőr kollégák szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség
  • Proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Szerelési területen szerzett minőségirányítási tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF16949, VDA6.3)
  • Auditori képzettség (ISO9001, ISO14001, ISO50001)
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör, stabil céges háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Több részből álló juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.