Minőségbiztosítási mérnök - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • Vevőkkel történő aktív kapcsolattartás.
  • Közreműködés az új termék bevezetésben.
  • A termékgyártás vevői jóváhagyásokhoz szükséges dokumentumok összeállítása.
  • A vevői problémák orvosolása, reklamációkezelés.
  • Minőségügyhöz kötődő tervezési feladatok végrehajtása.
  • Belső és vevői auditok irányítása.
  • Belső minőségügyi problémák megoldása.

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök előnyt jelent).
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete.
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség.
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség.
  • Készség néhány fős csoport szakmai támogatására.

Előnyt jelent:

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Autóipari követelmények ismerete (APQP, PPAP, SPC, MSA).

Amit kínálunk

  • Folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, egészségügyi szűrővizsgálatok, iskolakezdési támogatás stb.)
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.