Kontroller - AE

Feladataid, ha minket választasz:

  • Aktív részvétel a kontrolling folyamatokban - tervezésben, előrejelzésben, időszaki zárásokban (havi, éves)
  • Teljesítmény mutatók, tervezett és tényleges költségek riportálása, nyomkövetése és elemzése, eredmények egyeztetése a felelős vezetőkkel
  • Az ERP rendszer pénzügyi vonatkozású adatbázis kezelésének felügyelete, ellenőrzése, a folyamatok optimalizálása
  • A felsővezetés stratégiai döntéshozatalának támogatása

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS Excel program kiváló ismerete
  • Széleskörű tapasztalatok integrált vállalatirányítási rendszer működését illetően, a különböző modulok pénzügyi vonatkozású összefüggéseinek átlátása
  • Legalább 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Gyártó cégnél, kiemelten autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetésében való közreműködés
Vállalat
VIDEOTON Autóelektronika Kft.