Key Account Manager - PL

Feladatok

  • Részvétel az árajánlatok készítésében, ehhez kapcsolódó feladatok/határidők nyomon követése, árazási koncepciók kialakításában való részvétel
  • Árazási és projektek dokumentációk naprakészen tartása, fejlesztése, árkontroll
  • Felső vezetők támogatása az üzleti és projektcélok eléréséhez kapcsolódó szervezői és szakmai feladatokban
  • Üzletfejlesztési feladatok, üzleti kampányok/vevő-beszállító látogatások, ártárgyalásokon való részvétel
  • Üzleti prezentációk, javaslatok, dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Többéves (2-4 év) ipari környezetben szerzett üzletfejlesztési tapasztalat
  • Agilis, nyitott, motiválható személyiség
  • Üzleti szemlélet és logikus gondolkodásmód, precizitás,analitikus gondolkodásmód
  • MS Office (főként PowerPoint, Excel, Outlook) alapos ismerete
  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdász)
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban, német nyelv előny
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Kitartó munkavégzés

Előnyt jelent

  • Autóipari követelmények ismerete
  • Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szakmai képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás
Vállalat
VT Plastic Gyártó Kft.