Kereskedő - M

Feladataid, ha minket választasz:

  • Új vevők felkutatása, Piackutatás (technológia, árszint)
  • Ártárgyalások lebonyolítása, Üzletkötés
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői rendelések feldolgozása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Új üzleti lehetőségek/ajánlatkérések begyűjtése
  • Gyárthatósági megbeszélések előkészítése, dokumentálása, részvétel a megbeszélésen
  • Árajánlat készítés koordinálása, formai előkészítése, belső kalkulációk, költségbontások készítése
  • Készletszintek követése, jelentések készítése, gyártási folyamatok követése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a vállalat többi szervezeti egységével (termelés, raktár, minőségügy, pénzügy)
  • Megrendelések, ajánlatok nyomon követése, adminisztrálása, számla kezelés

  • Adott területre vonatkozó szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kereskedői véna
  • Kommunikációs szintű angol és német nyelvtudás
  • Gyártásban szerzett releváns gyakorlat, tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után)
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég
  • Mobiltelefon, laptop, bejárás támogatása
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek
  • Egészségmegőrző programok
  • Vállalati üdülési lehetőség
Vállalat
VT METAL Kft.