Kazánkezelő - IPV

Feladataid, ha minket választasz:

    • (2-12 t/h között)
    • Hőenergia-termelő és -továbbító berendezések napi üzemeltetési feladatainak ellátása.
    • Az üzemvitelben tapasztalt rendellenességek, eltérések hatáskörön belüli javítása, korrigálása.
    • Közreműködés az esetlegesen jelentkező üzemzavarok, meghibásodások okainak feltárásában, azok megszüntetésében.
    • Szabályzó berendezések, automatikák vezérlési és szabályozási működésének ellenőrzése, kezelése.
    • A gázfogadó állomás, gázellátó rendszer és gáztüzelésű berendezések ellenőrzése és kezelése.
    • Kazánházi biztonsági szerelvények ellenőrzése.
    • Mérőműszerek vizuális ellenőrzése, előírt mért adatok dokumentálása.
    • Kizárások, szakaszolások elvégzése.
    • Közreműködés a karbantartási és javítási feladatok végrehajtásában.
    • Fogyasztásmérők leolvasása.
    • Vízellátási / sűrítettlevegő ellátási hálózatok és berendezések felügyelete, karbantartása, hibaelhárítás

    Munkaidő: 12 órás, megszakítás nélküli munkarend

  • Szakirányú végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Gáz, és készülékszerelő végzettség
  • Víz, és központi fűtés szerelő végzettség

Amit kínálunk

  • Fejlett kazánfelügyeleti és mérési adatgyűjtő rendszerek használatának elsajátítása
  • Hosszú távú tervezhető munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges üdülés, üdültetés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szerződéses járat számos településről

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Fizikai