Karbantartó - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Tervszerű, megelőző karbantartások elvégzése
  • Termelőgépek tervszerű, megelőző, villamos/mechanikus karbantartásának elvégzése
  • Folyamatos gyártás biztosítása
  • Épületgépészeti és termelőgépek karbantartása, javítása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása

  • Szakirányú középfokú végzettség
    • Villamos karbantartó: pl. elektrotechnikus, vagy villanyszerelő végzettség
    • Mechanikus karbantartó: pl. gépipari technikus, géplakatos, ipari gépész
  • Karbantartásban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Pneumatika és hidraulika szerelési ismeretek előny
  • 2 műszak vállalása (délelőtt/délután)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú megélhetési lehetőség
  • Családias légkör
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.
Munkakör jellege
Fizikai