Junior projektvezető - EAS

Az ideális pályázó vagy, ha

  • nem rég kerültél ki az iskolapadból,
  • kreatív ötletekkel rendelkezel,
  • jól tudsz irányítani, kommunikálni szóban és írásban,
  • szeretnéd különböző területek munkáját összefogni, összehangolni és átlátni munkájukat.
  • Nem termék tervezéssel, hanem szervezéssel, projekt-, vállalat pénzügyi-gazdasági mutató- számokkal akarsz foglalkozni.
  • Van műszaki affinitásod, de otthon akarsz lenni a vállalatvezetésben is.
  • Szeretsz angolul (és németül) kommunikálni szóban és írásban, valamint szeretnél üzleti nyelven beszélni.
  • El tudod magad képzelni a jövőben projektvezetőként, program menedzserként vagy műszaki-mérnöki területen.
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de az önállóan végzendő feladatokban is hatékony vagy.
  • Szereted a változatosságot
  • Egyik legrégebbi, legnagyobb magyar tulajdonú cégnél szeretnél hosszútávon dolgozni és nem egy multi cégnél, élvezni ennek minden előnyét.

Feladataid, ha minket választasz

  • Projektek indításban való részvétel (projekt tervezés, szerződéskötés, szervezés, végrehajtás követés, külső belső kommunikáció).
  • Futó projektekben szoros részvétel a projektvezetővel:
  • a projekt nyereségességének/jövedelmezőségének követése, korrektív intézkedések, folyamatos fejlesztés
  • rendelésteljesítés/vevői elégedettség követése,
  • projekt értekezletek követése, összefoglalók készítése,
  • műszaki változások bevezetésének koordinálása,
  • posztkalkulációk, gazdaságossági számítások, egyéb költségek/szolgáltatások elszámolása a vevővel,
  • vevői kapcsolattartás, a meglévő üzleti volumen növelése, új termékek bevezetése.
  • Projekt bezárás / termék kifuttatás koordinálása (pénzügyi elszámolások).

  • Villamos vagy gépészmérnök, műszaki menedzser, közgazdász végzettség.
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés, szervezőkészség, agilitás.
  • Magabiztos kommunikáció és kiváló meggyőző és motivációs képesség.
  • MS Excel, PowerPoint magabiztos használata.
  • Határozott fellépés.
  • Jó prezentációs készség.
  • Terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • Tapasztalat elektronikai gyártás területén.
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, modern, klimatizált munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Versenyképes fizetés, kedvező juttatási csomag (mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.