Junior Account Manager - B

Feladataid, ha minket választasz:

A Videoton bulgáriai vállalataival kapcsolatos feladatok ellátása:

    • Üzleti marketinggel, üzletfejlesztéssel és futó együttműködések menedzselésével kapcsolatos tevékenységek ellátása
    • Üzleti lehetőségek keresése
    • Tárgyalásokon való részvétel
    • Piacfigyelés, elemzés
    • Prezentációk készítése, előadása
    • Beszámolók, összefoglalók és helyzetértékelések készítése
    • Ajánlatkérések kezelése, feldolgozása, az árképzésben való részvétel elemző, javaslattevő jelleggel
    • Komplex projektekben való részvétel

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség multikulturális környezetben is
  • Igény az önálló helytállásra, döntés-előkészítésre, és döntésre
  • Rendszeres utazás vállalása (külföldi parterekhez, tagvállalatokhoz)

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Bolgár és / vagy orosz nyelvtudás

Miért válassz minket?

A munka miatt:

  • Itt meg tudod mutatni mire vagy képes!
  • Használd tudásod, kreativitásod, mi szabad kezet adunk
  • Valódi döntéseket hozhatsz, nem csak csavar vagy egy gépezetben
  • Egy hazai cégnél dolgozhatsz, mégis a globális piacon végzed a munkádat, széles spektrumban ismerheted meg a világgazdaság működését
  • Új kapcsolatokat építhetsz ki a változatos multinacionális projektek mentén

A környezet miatt:

  • Kislétszámú irodák, emberi dimenziók
  • Inspiratív, fiatalos közeg
  • Saját konditerem és egészségcentrum, rekreációs lehetőségek díjmentesen illetve kedvezménnyel
  • Személyre szabott lakhatási támogatások, a vállalat által biztosított ingatlanban
  • Stabil munkahelyet kínálunk a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál egy jó közösség tagjaként
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.