Irányítási rendszer mérnök - PL

Feladatok:

  • Az ISO/TS 16949:2016, MSZ EN ISO 14001:2015, MSZ EN ISO 45001:2018,
    MSZ EN ISO 50001:2018 szabványok követelményeinek megfelelő irányítási rendszerekhez szükséges folyamatok létrehozásának, bevezetésének, fenntartásának koordinálása a irányítási rendszer vezető irányítása mellett
  • A rendszerek működésével kapcsolatos operatív feladatok ellátása
  • Belső és külső auditok megtervezése, megszervezése, koordinálása és auditokon való részvétel
  • A Minőségirányítási, Környezetközpontú, Energiagazdálkodási, Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonság irányítási rendszer- és folyamat auditok elvégzése, koordinálása, feldolgozása, dokumentálása
  • Rendszerszintű nem megfelelőségek megszüntetését célzó javító tevékenységek támogatása, javító intézkedések bevezetésének és eredményességének nyomon követése

Számunkra a megfelelő jelölt rendelkezi az alábbi képességekkel, készségekkel:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • Angol nyelvtudás (erős alapfok)

Előnyt jelent:

  • Autóipari követelmények ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szakmai képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás
Vállalat
VT Plastic Gyártó Kft.