HR vezető -M

Biztos hátteret, változatos feladatokat kínálunk a magyar tulajdonban lévő Videoton vállalatcsoport egyik vezető
tagvállalatánál. A VT Metál Kft. főbb tevékenységei közé a mechanikai alkatrészek gyártása és felületkezelési
tevékenységek tartoznak, 400 fős csapattal.

Keressük munkatársunkat HR vezető pozícióba.

Feladataid, ha minket választasz:

• 3 fős HR osztály munkájának koordinálása, szervezése, munkatársak
irányítása, támogatása
• Az üzleti célok elérését segítő HR tevékenységek működtetése
• Vezetők és munkavállalók támogatása HR vonatkozású kérdésekben
• A munkaerő gazdálkodás alapelveinek meghatározása, tervezése,
végrehajtása
• Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű koordinálása
• Képzési és fejlesztési igények felmérése, képzések szervezése,
nyomon követése, képzési terv karbantartása
• A bérszámfejtéshez kapcsolódó feladatok elvégeztetése az aktuális
jogszabályok szerint, adatszolgáltatás az illetékes hatóságok felé
• Statisztikák, adatgyűjtések, döntés előkészítő kalkulációk készítése.
• Vállalati rendezvények szervezése, elkötelezettséget és
elégedettséget támogató programok koordinálása
• Kapcsolattartás belső, külső partnerekkel, hatóságokkal

• Felsőfokú végzettség (elsősorban gazdasági vagy HR területen
szerzett diploma)
• Magabiztos munkajogi ismeretek
• Legalább 5 év HR területen szerzett tapasztalat
• Készség az önálló munkavégzésre, egyúttal a csapatban való
együttműködésre

Előnyt jelent:

• Gyártási területen szerzett tapasztalat
• Nexon és Login rendszer ismerete

Amit kínálunk

•Stabil hátteret, hosszútávú munkalehetőséget a legnagyobb hazai
tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
• Összetett, változatos munkakört egy folyamatosan fejlődő
vállalatnál
• Sportolási- és egészségcentrumi szolgáltatásokat, rekreációs
lehetőségeket díjmentesen illetve kedvezménnyel

Vállalat
VT METAL Kft.