Gyártástervező - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • Gyártási finomtervek elkészítése a logisztikai igények és erőforrások alapján
  • Gyártási folyamat ütemezése, ellenőrzése és a terv teljesülésének nyomon követése
  • Az üzem részlegeivel és a logisztikával való napi szintű egyeztetés/kapcsolattartás
  • Adatok, készletek monitorozása, karbantartása
  • A szűk keresztmetszetek feltérképezése a gyártásban
  • Folyamatok fejlesztése

  • Középfokú végzettség
  • Ms Office, erős Excel ismeret
  • Logikus gondolkodás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Csapatmunka, rendszerben való vevőközpontú gondolkodás
  • Angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.