Gyártástámogató mérnök - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • új termékek gyártásindításának előkészítése, a szükséges technológiai folyamatok és műszaki dokumentációk megtervezése, elkészítése, honosítása
  • folyamatparaméterek, anyag-és időnormák, valamint gép-és eszközigény meghatározása
  • terméknormák meghatározása és folyamatos nyomon követése
  • pasztázó gépek, reflow kemencék, SPI, hullám- szelektív forrasztó berendezések mérnökségi felügyelete, hatékonyságuk, megbízhatóságuk folyamatos fejlesztése
  • általános gyártási folyamatok leírásainak elkészítése és karbantartása
  • gyártási folyamatok nyomon követése, támogatása és optimalizálása
  • gyártástechnológiával kapcsolatos problémák kezelése
  • műszaki változások kezelése

  • folyamatmérnöki tapasztalat SMT gyártás területén
  • folyamatközpontú gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • felsőfokú műszaki végzettség (villamos, informatikai vagy gépészmérnök)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office tudás
  • önálló munkavégzés, döntőképesség, határozott fellépés

Előnyt jelent

  • több éves hasonló területen, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű német és vagy francia nyelvtudás
  • CAD rajzolóprogram ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.