Gyártástámogató mérnök - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • új termékek gyártásindításának előkészítése, a szükséges technológiai folyamatok és műszaki dokumentációk megtervezése, elkészítése, honosítása
  • folyamatparaméterek, anyag-és időnormák, valamint gép-és eszközigény meghatározása
  • terméknormák meghatározása és folyamatos nyomon követése
  • pasztázó gépek, reflowkemencék, SPI, hullám- szelektív forrasztó berendezések mérnökségi felügyelete, hatékonyságuk, megbízhatóságuk folyamatos fejlesztése
  • általános gyártási folyamatok leírásainak elkészítése és karbantartása
  • gyártási folyamatok nyomon követése, támogatása és optimalizálása
  • gyártástechnológiával kapcsolatos problémák kezelése
  • műszaki változások kezelése

  • folyamatmérnöki tapasztalat SMT gyártás területén
  • folyamatközpontú gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • felsőfokú műszaki végzettség (villamos, informatikai vagy gépészmérnök)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office tudás
  • önálló munkavégzés, döntőképesség, határozott fellépés

Előnyt jelent

  • több éves hasonló területen, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű német és vagy francia nyelvtudás
  • CAD rajzolóprogram ismerete

Amit kínálunk

·Folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség

·Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség

·Emberközpontú vállalati kultúra

·Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

·Premizált dolgozói ötletrendszer

·Határozatlan idejű szerződés

·Versenyképes fizetés

·Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, egészségügyi szűrővizsgálatok, iskolakezdési támogatás stb.)

Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.