Logisztikai tervező - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • Vevői igények rögzítése az ERP rendszerben

    A gyártáshoz szükséges alapanyag rendelkezésre állás ellenőrzése, logisztikai terv készítése, a terv teljesülésének nyomon követése.

    Kiszállítási dokumentáció elkészítése

    Vevőkkel és az üzem részlegeivel való napi szintű egyeztetés/kapcsolattartás

    Adatok karbantartása

  • Felsőfokú végzettség

    Aktív tárgyalási szintű ANGOL nyelvismeret

    Ms Office ismeret

    Logikus gondolkodás

    Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség

    Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség

    Emberközpontú vállalati kultúra

    Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

    Premizált dolgozói ötletrendszer

    Határozatlan idejű szerződés

    Versenyképes fizetés

    Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)

Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.