Gazdasági vezető- ART

Feladataid, ha minket választasz:

  • Bér, pénzügy, könyvelési csapat koordinálása, segítése a határidők figyelembe vételével
  • Részvétel a teljes körű könyvelési feladatok elvégzésében, számviteli és analitikus nyilvántartások vezetésében
  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó egyeztetések elvégzése,
  • Havi bérfeladás ellenőrzése, egyeztetése, könyvelése
  • Bevallások elkészítése, beküldése, az adóhatósági ellenőrzéshez szükséges anyagok összeállítása, ellenőrzés lebonyolítása
  • KSH adatszolgáltatások teljesítése
  • Tárgyi eszközök rögzítése, könyvelése
  • Havi zárás és kontrollig jelentés elkészítése
  • Éves zárások és a beszámolók összeállítása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, részükre adatszolgáltatás

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség regisztrációval
  • Naprakész adózási, pénzügyi, számviteli jogszabályismeret
  • Megbízhatóság, önálló precíz munkavégzésre való képesség, határidők pontos betartása
  • Könyvelői munkakörben szerzett tapasztalat, főkönyvelői gyakorlat
Vállalat
VT ARTRANS Kft.
Munkakör jellege
Szellemi

Letöltöm PDF-ben

Gazdasági vezető
0.34 MB
Letöltés