Folyamat/Gyártástámogató mérnök - ES

Cégünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik.

Lemezmegmunkáló üzletágunkban széleskörű gyártási tevékenységet biztosítunk, a kivágástól kezdve a hajlításon és hegesztésen át további számos kiegészítő technológia alkalmazása révén. Szerelési üzletágunkban főként kis és közepes sorozatú, jellemzően lemez alapanyagból készült és beszerzett alkatrészekkel szerelt komplett késztermékgyártással foglalkozunk.

Ha szeretnél részt venni egy induló projektben, és borítékoló készülékek összeszerelési folyamata során, komplex szakmai kihívásokon dolgozni, emellett nem okoz gondot a betanulási időszakban a rendszeres külföldi kiutazás, várjuk a jelentkezésed!

Feladataid, ha minket választasz:

  • Folyamatos sori támogatás nyújtása
  • Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatos áramlást elősegítő módszerek bevezetése
  • Új technológiák, beruházások felmérése, döntés-előkészítése
  • Új projekt gyártásának beindítása, egyedi sor tervezése, megvalósítása borítékoló gép gyártás területen
  • Layout felülvizsgálat, új munkaállomások elrendezésének meghatározása
  • Gyártási veszteségek feltárása, javító intézkedések meghatározása, bevezetése
  • Termelékenységet javító projektek kezdeményezése, megvalósítása (beleértve Jigek tervezése, bevezetése)
  • Termelésben dolgozók oktatásainak megszervezése és megtartása, betanításokban való aktív részvétel
  • Árajánlatok alapjául szolgáló műszaki kalkulációk készítése

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év gyártómérnöki, gyártási, szerelési területen szerzett tapasztalat
  • LEAN ismeretek
  • Megoldás-orientált, kreatív gondolkodás
  • Önálló, talpraesett, rugalmas személyiség
  • Hollandiába történő kiutazások vállalása

Amit kínálunk

  • Sokrétű, kihívásokkal teli érdekes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Több részből álló juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása
  • Stabil céges háttér
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.